7 переваг STEM-освіти

7 переваг STEM-освіти

Дистанційний курс «Як спланувати STEM-проєкт»

Є заклади освіти, які ще вагаються щодо того, чи варто впроваджувати STEM-освіту і як краще це робити. То ж, ознайомтеся з перевагами впровадження STEM в освітній процес школи та плануйте STEM-проєкти для ваших учнів!

  1. STEM-освіта передбачає навчання за спільними темами, а не з предметів, а ще – поєднує в собі міждисциплінарний і проєктний підхід, беручи за основу інтеграцію природничих наук в технології, інженерну творчість і математику.
  2. Застосування науково-технічних знань в реальному житті. Впровадження STEM-освіти демонструє дітям застосування науково-технічних знань в реальному житті. Діти працюють над конкретним проєктом, створюючи прототип реального, корисного продукту.
  3. Розвиток навичок критичного мислення та вирішення проблем. Програми STEM розвивають навички критичного мислення та вирішення проблем, необхідні для подолання труднощів, з якими діти можуть зіткнутися в реальному житті. Наприклад, на заняттях будують машини чи механізми, а потім їх тестують. Після першого тесту діти аналізують, чому їх машина не дійшла до фінішу, усувають помилки та знову тестують модель. І так – до досягнення мети.
  4. STEM-освіта сприяє активній комунікації та командній роботі, оскільки на таких заняттях панує вільна атмосфера для дискусій і висловлювання думок, презентацій та розвитку. Беручи активну участь в процесі, діти краще запам’ятовують урок.
  5. Впровадження STEM – навчання сприяє розвитку інтересу до технічних та природничих дисциплін вже з початкової школи.
  6. STEM-проєкти – це міст між навчанням і кар’єрою. За різними оцінками, 9 з 10 популярних спеціальностей в майбутньому будуть вимагати STEM знання. Зокрема, вже за кілька років очікується зростання потреби в цих спеціальностях: інженери-хіміки, розробники програмного забезпечення, нафтові інженери, аналітики комп’ютерних систем, інженери-механіки, інженери-будівельники, фахівці з робототехніки, інженери ядерної медицини, архітектори підводних споруд і аерокосмічні інженери.
  7. Підготовка дітей до технологічних інновацій життя. STEM програми також готують дітей до технологічно розвиненого світу. Технологічний розвиток буде продовжуватися, і STEM навички є основою цього розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *