8 причин створити учителю свій блог

8 причин створити учителю свій блог

Сучасному учителю просто неможливо крокувати в ногу з часом, не маючи свого Інтернет-представництва – сайту чи блогу, та, попри це, залишається значна кількість тих, хто сумнівається в необхідності створення власного веб-ресурсу. Пропонуємо вашій увазі 8 причин створити свій блог просто зараз:

  1. Блог – візитна картка вчителя, яка дозволяє розповісти про себе та свою освіту, професійні досягнення та педагогічний досвід, поділитися новинами та оголошеннями.
  2. Блог – ефективний освітній інструмент педагога, який дозволяє йти в ногу з часом, активно застосовувати в своїй роботі нові технології, використовувати можливості дистанційного навчання 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
  3. Блог – зручний майданчик для розміщення і зберігання власних матеріалів: робочі програми, плани-конспекти уроків, корисні статті та посилання, списки навчальної і методичної літератури, та навіть інтерактивні вправи та відео будуть завжди під рукою.
  4. Блог – актуальний ресурс для комунікації з власними учнями та їхніми батьками – можна публікувати матеріали для позакласного вивчення, домашні завдання, тести, завдання для домашньої контрольної роботи чи підготовки до ДПА чи ЗНО, а також важливу інформацію для батьків з педагогіки і предмету.
  5. Блог – відмінне місце спілкування з колегами – обмін досвідом, обговорення важливих питань, підвищення статусу в професійному співтоваристві, підтримання іміджу сучасного педагога.
  6. Блог – чудовий спосіб організувати індивідуальну роботу з учнями, проводити паралельно роботу і з обдарованими дітьми, і з тими, хто з певних причин відстає від програми. Можна створити статичні сторінки і розмістити відповідні завдання для різних категорій учнів.
  7. Наявність власного блогу – важливий момент, який обов’язково враховується при атестації та участі в педагогічних конкурсах, в тому числі і «Учитель року».
  8. Блоги вчитель може створювати для різних подій – квестів, кейсів, проектів, змагань, конференцій, забезпечивши таким чином можливість обговорення та спілкування учасників.

Але що робити, якщо ви ніколи не створювали власний блог? Як бути, якщо ви – філолог і не маєте достатніх навичок роботи з комп’ютером взагалі? Не вагайтеся та реєструйтеся на наш дистанційний курс «Як створити свій блог, якщо ви – філолог?» і вже за кілька тижнів у вас буде свій блог, наповнений корисними матеріалами для учнів, їхніх батьків та колег!

Залишити відповідь