Бажаєте отримати кошти на STEM-лабораторію?

Бажаєте отримати кошти на STEM-лабораторію?

Багато педагогів зазначають, що більшість учнів не цікавляться здоровим способом життя і втрачають здоров’я, навчаючись в школі. Пропонуємо цікаву програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» від Центру «Розвиток КСВ» у рамках програми Mondelēz International Foundation та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету.

Мета програми

Популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

Призи

Найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму 10 000 USD.

Як взяти участь:

1) Заповнити заявку на сайті www.healthy-schools.org.ua
2) Розробити план «здорових» активностей на цей навчальний рік.
3) Кожні два тижні подавати звіти.
4) Брати участь у інших активностях проекту і вигравати круті призи.
5) Школи, які дійдуть до фіналу у квітні, буде запрошено до Києва для звітної презентації.

Кінцевий термін подачі заявок

15 жовтня 2018 року.

Сайт організатора

www.healthy-schools.org.ua

 

2 thoughts on “Бажаєте отримати кошти на STEM-лабораторію?

 1. Я, Палій Алла Василівна, викладач Державного Навчального Закладу “”Вищого Професійного Училища № 7 м. Вінниці”. Викладаю загальноосвітній предмет, а саме біологію, екологію і предмети професійної теоретичної підготовки – основи санітарії та гігієни та фізіологію харчування. Маю можливість навчати учнів у формі інтегрованих уроків. Це доречно для таких професій, як кухар, кондитер; перукар (перукар-модельєр), візажист та інші. Є розроблений та проведений урок на обласному семінарі майстрів і викладачів спеціальних дисциплін на тему “Особиста гігієна та гігієна харчування”.

  1. Доброго дня! Так, ми шукаємо талановитих авторів-розробників дистанційних курсів. Якщо у вас є цікавий і головне корисний навчальний контент + бажання працювати тьютором у “Дистанційній академії TeachHub”, тоді давайте спробуємо…

   Для початку, напишіть нам орієнтовні теми в яких Ви відчуваєте свою експертність й маєте відповідний навчальний контент (тексти, презентації, відео, тощо). Якщо нас зацікавить запропонована вами теми, далі спробуємо попрацювати над структурою майбутнього курсу… Надалі, з усіх питань подальшої співпраці, будь ласка, звертайтеся на наш офіційний E-Mail або через форму “Контакти”.

   З найкращими побажаннями,
   команда TeachHub Corporation

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *