Безкоштовні шаблони блогів для Blogger та їх встановлення

Безкоштовні шаблони блогів для Blogger та їх встановлення

Сьогодні практично у всіх вчителів є свої блоги чи сайти, а якщо немає, то про їх створення вони вже замислюються – адже в 21 столітті кожен повинен мати своє Інтернет-представництво – чи то майстер манікюру, чи міністр, чи психолог. Нерідко блоги, створені засобами Blogger, поступаються дизайном професійним блогам, створеним з допомогою інших інструментів, і саме тому для вчителів вони здаються простими, застарілими, нецікавими та навіть примітивними. Сьогодні розповімо, як, створивши блог на Blogger, знайти та встановити безкоштовні шаблони для Blogger.

  • Сайт https://btemplates.com/ – чудовий Інтернет-ресурс, на якому у користувача є можливість скористатися фільтром для пошуку шаблону, переглянути його демо-версію, скачати та встановити на свій блог.
  • На ресурсі можна завантажити безкоштовні шкільні шаблони блогів та встановити їх на свій блог (дитячий шаблон за посиланням).
  • https://gooyaabitemplates.com/free-blogger-templates/ – ресурс, що містить сотні шаблонів, доступних для скачування. Є фільтри, що допоможуть знайти шаблон саме для вас.
  • 300+ шаблонів, згрупованих за категоріями, можна знайти за адресою: https://cssauthor.com/responsive-blogger-templates/ (деякі з шаблонів є платними).
  • http://www.deluxetemplates.net/category/blogger-template – база доступних для скачування шаблонів блогів як для Blogspot, так і для WordPress.

Як встановити  новий шаблон

Розповсюджуються шаблони блогів, як правило, в архівах, тому, перед використанням, необхідно його розпакувати. Всередині розпакованого архіву, окрім різних папок та файлів, нас цікавить один файл з розширенням .XML – це і є файл шаблону.

Щоб встановити сторонній шаблон, необхідно в режимі редагування блогу, на вкладці «Тема», знайти кнопку «Резервне копіювання/відновлення»:

Після натискання на цю кнопку з’явиться вікно вибору файлів, де й необхідно вказати новий шаблон. Тиснемо на кнопку «Вибрати файл»:

Далі необхідно обрати завантажений файл .XML (один файл з архіву) та натиснути «Передати».

Після цього шаблон блогу зміниться:

Тепер ваш блог не схожий на інші: він унікальний, стильний та професійний. Та якщо у вас немає власного Інтернет-представництва і ви бажаєте, аби вам створили на замовлення блог чи сайт, звертайтеся до нашої Web-студії, й наші фахівці з радістю вам допоможуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *