Добірка ресурсів з використання Smart  Notebook для інтерактивних дощок

Добірка ресурсів з використання Smart Notebook для інтерактивних дощок

Інтерактивна дошка являє собою периферійний пристрій комп’ютера і виконує роль додаткового комп’ютерного монітора. Інтерактивна дошка відрізняється від звичайного монітора поверхнею, яка чутлива до дотику та має великі розміри — для зручності в роботі з аудиторією.  

Подібно до звичайного комп’ютерного монітора управління прикладними програмами комп’ютера здійснюється або курсором миші, або з екранної клавіатури, що виведена на поверхню дошки. Роль курсору мишки на цьому вторинному моніторі з сенсорною поверхнею виконує будь-який твердий предмет, зокрема палець, фломастер або указка.

Інтерактивна дошка створена для використання у комплекті з комп’ютером і мультимедійним проектором і складає програмно-технічний або програмно-технологічний навчальні комплекси.

Основні можливості ПЗ для інтерактивних дощок:

  • створення сторінок, кожна з яких може містити написи, растрові і векторні зображення, рукописний текст, Flash-об’єкти тощо, а також гіперпосилання на інші сторінки цього документа, на зовнішні файли, сайти;
  • зміна вмісту сторінки (наприклад, переміщення об’єктів, додавання рукописного тексту і т.д.) в режимі перегляду за допомогою спеціальних маркерів;
  • використання лупи, прожектора для підсвічування частини зображення, “шторки” для приховування частини сторінки;
  • можливість працювати зі звичайними програмами, використовуючи додаткові інструменти інтерактивної дошки.

Корисні посилання, інструкції та приклади

Розробки уроків:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *