Найкращі додатки доповненої реальності для учнівських досліджень

Найкращі додатки доповненої реальності для учнівських досліджень

Дистанційний курс «Як спланувати STEM-проект»

Ми вже розповідали про види доповненої реальності та як працює ця технологія. Сьогодні хочемо розповісти, як доповнена реальність може допомогти учням навчатись виконувати дослідження та спостереження під час STEM-проектів або ж на звичайних уроках.

Нагадаємо, що доповнена реальність – це доповнення фізичного світу за допомогою цифрових даних, яке забезпечується комп’ютерними пристроями (смартфонами, планшетами або ж окулярами AR) в режимі реального часу. Для тих, хто поки що не готовий самостійно створювати доповнену реальність для учнів, варто скористатися готовими додатками:

  • LiCo.Organic – мобільний додаток – супровід до начального посібника «Органічні сполуки. АТЛАС-ДОВІДНИК». За допомогою програми можна зчитувати зображення органічних сполук, що наводяться в книзі та відтворювати їх тривимірне зображення в режимі доповненої реальності.
  • Star Walk 2 – це кишеньковий планетарій, який допоможе дізнатися більше про небо, зірки і сузір’я всім, хто цікавиться. На екрані смартфона або планшета вам підпишуть зірки, і зоровими образами розкажуть цікаві історії.
  • AR Plan 3D – програма для вимірювання, яка використовує доповнену реальність для швидких обчислень в приміщенні. Технологія доповненої реальності дає змогу розмістити віртуальну лінійку на магнітній стрічці на реальних поверхнях, що робить процес вимірювання та створення 3D-плану набагато простішим та швидшим.
  • My Cardiac Coach – мобільний додаток для Android, який використовує доповнену реальність для того, щоб навчити своїх користувачів надавати першу допомогу.
  • Atom Visualizer – застосунок, що дозволяє подивитися на те, як влаштований світ, як рухаються атоми, електрони і розглянути все у трьох вимірах.
  • AR Geometry – додаток з використанням технології доповненої реальності до підручника з геометрії для 10-11 класів.

 

  • IKEA Place дозволить користувачеві не тільки уявити, але й побачити на екрані, як виглядатиме певна модель меблів у інтер’єрі його будинку або класу.

 

  • Quiver – 3D Coloring App – додаток, що дозволяє «оживити» розфарбовані дитиною розмальовки. Окрім звичайних дитячих розмальовок, в базі є зображення рослинної та тваринної клітини, географічні карти, зображення морських істот, вулканів, що можуть бути використаними в межах навчального дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *