Як намалювати розповідь або основи відеоскрайбінгу

Як намалювати розповідь або основи відеоскрайбінгу

Дистанційний курс “Як намалювати розповідь або основи відеоскрайбінгу” призначений для всіх, хто бажає опанувати новими навичками створення яскравих мальованих історій з використанням програми VideoScribe.

По завершенню навчання ви дізнаєтеся:

  • Що таке скрайбінг, для чого він потрібен та хто його використовує.
  • Про види скрайбінгу та ідеї його використання на уроці.
  • Які є етапи створення скрайбінгу.

По завершенню навчання ви вмітимете:

  • Розробляти сценарій скрайбінгу.
  • Створювати скрайбінг в середовищі програми Sparkol VideoScribe та використовувати його в професійній (і не тільки!) діяльності.

Оцінювання в курсі

Загалом за роботу в курсі ви можете отримати 75 балів (тест 1 – 15 балів, тест 2 – 30 балів, демонстрація скрайбінгу – 30 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 53 бали). Переглянути оцінки можна в журналі оцінок. Обговорення у форумах не є обов’язковим (не оцінюється), проте в них варто брати участь, аби наповнити спільну скарбничку цікавих та корисних ідей. А ще для зручності можна позначати окремі теми курсу як виконані (прапорець справа від назви), аби наступного разу повертатися в потрібне місце та відслідковувати свій прогрес.

Cертифікат

По завершенню навчання ви отримаєте cертифікат про успішне завершення 20-годинного курсу.

Формат навчання

Ви можете обирати зручний для вас формат навчання – з використанням текстових інструкцій (їх можна скачати, роздрукувати та користуватись в режимі офлайн), або ж користуючись відеоінструкціями.

Отже, навчатись в курсі можна будь-де і будь-коли!

Оргвнесок : 199 грн.

100% коштів, за винятком комісій платіжних систем, перераховуються безпосередньо на рахунок фонду підтримки наукових, освітніх та мистецьких ініціатив “НОМІ”. БО “БФ “НОМІ” здійснює інформаційно-технічну підтримку науково-освітніх ініціатив корпорації TeachHub з питань електронної освіти, розробки електронного освітнього контенту, дистанційних курсів/тренінгів, тощо.

ВІДКРИТИ СТОРІНКУ РЕЄСТРАЦІЇ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС
“ОСНОВИ ВІДЕОСКРАЙБІНГУ”

6 thoughts on “Як намалювати розповідь або основи відеоскрайбінгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *