Ідеї розваг для святкування Нового року

Ідеї розваг для святкування Нового року

Ви вже підготували все необхідне для святкування Нового року, проте ще не визначилися з розвагами для гостей? Пропонуємо ідеї, які чудово підійдуть для святкування в сімейному колі. 

Уважний співак

Всі разом починають співати відому пісню, наприклад, «У лісі, лісі темному». За командою ведучого вони продовжують співати пісню про себе, а за наступною командою – знову продовжують вголос. Завдання – співати разом, правильно вступаючи. Хто «не потрапив» – вибуває з гри.

Анекдоти з вазочки

Заздалегідь нарізаються анекдоти. Потрібно заздалегідь знайти в Інтернеті смішні і такі, які підходять під компанію, роздруковувати і нарізати. Потім скласти у вазочку, яка ставиться на святковий стіл. І в момент, коли виникає пауза в розмові або гість хоче виступити, з вазочки витягується анекдот і зачитується вголос. Часто жарт наводить на нову розмову або на новий жарт.

Прикрась ялинку

Це естафетний конкурс, під час якого потрібно якомога швидше і якісніше нарядити невеликі штучні ялинки небиткими іграшками. Вони повинні бути приготовлені заздалегідь в ящику і стояти на деякій відстані від самої ялинки.

Фотопроби

Цей конкурс залишиться в пам’яті надовго завдяки отриманим фотознімкам. Запропонуйте учасникам увійти в роль і зобразити: найдобрішого Діда Мороза, найскупішого Діда Мороза, дуже сонну Снігуроньку, дуже замерзлу Снігуроньку, найсильнішого богатиря, примхливу принцесу, злого лісовика, скривджену Бабу Ягу і т. д. Ще цікавіше пройде цей конкурс, якщо у вас будуть хоча б головні убори, а ще краще – костюми потрібних героїв.

Вгадати героїв мультфільмів різних поколінь

Підійде для компаній з дітьми. Готується заздалегідь дві Google-презентації: одну презентацію готують діти, а іншу – дорослі. На дитячій презентації картинки героїв мультфільмів, які дивляться діти, а на презентації дорослих – мультяшні герої з їх дитинства. Під час застілля за допомогою монітора покажіть презентації гостям. Дорослі вгадують, які мультики дивляться діти, а діти відповідно – героїв мультфільмів, які дивилися дорослі.

Фанти

За допомогою фантів можна організувати застілля, щоб в ньому брали участь безпосередньо гості. Заздалегідь заготовлюються фанти із завданнями, які виконуються за столом. Наприклад, виголосити тост, сказати комплімент, розповісти анекдот і так далі. Гості залучені, і ніхто не нудьгує.

Спільна вікторина

Створіть спільну вікторину, наприклад, в веб-сервісі Triventy. Надайте доступ до вікторині кожному гостю для додавання 1-3 питання по тій темі, в якій він розбирається. Під час свята вікторина запускається і все відповідають на питання, використовуючи смартфони.

Новорічна заметіль

Для конкурсу відбирається чотири учасники. Суть гри полягає в тому, щоб здути сніжинку зі столу. Учасники сідають навпроти кожного боку стола. Кожному з них видається по паперовій сніжинці. Щоб конкурс вийшов ще і веселим, на голови конкурсантів можна надіти шапочки Діда Мороза. Сенс гри в тому, щоб здути сніжинку на протилежну сторону столу. Учаснику з найсильнішими легенями видається приз. Гру можна провести кілька разів з різними учасниками.

Випадковий подарунок

Допоможе урізноманітнити церемонію вручення подаруночків. На шнурок або ниточку прив’язуються призи-сувеніри, загорнені в пакувальний папір. Всім граючим зав’язують очі і видаються ножиці, їх завдання, відрізати свій приз. Гра підходить для будь-якого віку. В якості подарунків використовуємо статуетки з символом року – півником, брелоки, цукерки, канцелярське приладдя.

Яка розвага вам сподобалося найбільше?

Доброго і веселого новорічного свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *