Інженерний тиждень-2021

Інженерний тиждень-2021

Дистанційний курс «Як спланувати STEM-проєкт»

Інженерний тиждень — проєкт для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу та розвивати STEM-навчання шляхом проведення STEM-уроків, реалізації STEM-проєктів та інших заходів.

Чому це актуально?

Технології значною мірою впливають на формування нашого світу, через п’ять-десять років сьогоднішні учні будуть обирати професії, частини яких наразі навіть не існує. Оволодіння більшістю з них буде вимагати від майбутніх студентів навичок комплексного вирішення проблем, креативності, критичного мислення, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті. Саме такий ефект досягається при впровадженні STEM та проведенні інженерного тижня.

Перший «Інженерний тиждень», заявки на участь в якому подала 751 школа, було проведено в січні 2020 року, наразі планується вже другий.

На відміну від інших освітніх STEM програм, «Інженерний тиждень»

  • за бажанням може провести будь-яка школа в місті чи селі;
  • школам не потрібно залучати експертів, матеріали розроблено таким чином, що експертами стають самі вчителі;
  • найдешевші витратні матеріали — більшість із яких учні та вчителі можуть знайти в себе вдома чи в школі: паперові горнятка, пластикові пляшки, кришечки, палички для розмішування цукру, соломинки, канцелярські гумки тощо.

Вже з 25 січня в українських школах стартує другий Інженерний тиждень. Важливі його моменти та дати:

  • З 11 січня ви отримаєте доступ до навчальних і методичних матеріалів на сайті, щоб у вас та ваших колег було достатньо часу для підготовки.
  • 15 січня реєстрацію буде завершено. Після цієї дати зареєструватися зможуть лише вчителі-представники вже зареєстрованих навчальних закладів.
  • З 25 січня навчальні заклади проведуть «Інженерний тиждень».

Реєстрація для участі в Інженерному тижні-2021 за посиланням.

Сторінка “Інженерного тижня” в мережі Фейсбук – https://www.facebook.com/EngineeringWeekUA.

Встигніть долучитись!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *