Найкращі мобільні додатки доповненої реальності для STEM-проєктів

Найкращі мобільні додатки доповненої реальності для STEM-проєктів

Дистанційний курс «Як спланувати STEM-проект»

Доповнена реальність  являє собою доповнення фізичного світу за допомогою цифрових даних, яке забезпечується комп’ютерними пристроями (смартфонами, планшетами або ж окулярами AR) в режимі реального часу. З кожним днем з’являється все більше мобільних додатків, що використовують доповнену реальність та які можна використовувати у навчанні, і саме тому ми продовжуємо тему доповненої реальності та використання її у навчанні учнів (раніше писали про види доповненої реальності та як працює ця технологія, а також про мобільні додатки для досліджень). Сьогодні пропонуємо ознайомитись з мобільними додатками, які допоможуть учням здійснити спостереження та дослідження як в межах STEM-проєктів, так і під час звичайних уроків.

  • LandscapAR augmented reality – додаток, який пропонує користувачам створювати на папері власні острови і території. Потрібно лише піднести планшет чи смартфон до ескізу на папері, і він буде перетвориться на 3D ландшафт! Виконуючи дослідження, учні можуть на свій розсуд створювати власні ландшафти, острови з пагорбами, горами і долинами, а потім переглядати їх в об’ємному вигляді.

  • CleverBooks Geography – мобільний додаток від Clever, що дозволяє подорожувати по континентах в 3D, побачити географію різних країн, грати з погодою і сезонами, дізнатися флору і фауну, побачити об’єкти, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО і навіть більше! Цією програмою можна користуватися не лише на уроці, але й вдома з дитиною, щоб подорожувати по світу в 3D і взаємодіяти з тваринами, побачити пам’ятники і природу в різних куточках світу. Розробник також створив додатки CleverBooks Geometry (для вивчення об’ємних геометричних фігур), CleverBooks Space (для дослідження космосу) Маркери можна завантажити за посиланням. План-конспект з використанням гри з доповненою реальністю з географії – за посиланням.

  • Bridges AR – додаток, що дозволяє дослідити основні конструкції мостів, що може підштовхнути учнів до креативного мислення при розробці власного шедевра. Режим «Fly» дозволяє здійснити «політ» над мостом та оглянути його з висоти пташиного польоту. Маркери можна завантажити за посиланням.

  • Skyscrapers AR – мобільний додаток, який дозволяє знаходитися поблизу відомих хмарочосів світу, оглянути їх в деталях з усіх боків, з’ясувавши особливості архітектурного витвору. Доступні для перегляду найбільш відомі споруди: Бурдж-Халіфа (Дубай, ОАЕ), Вежі Петронас (Куала-Лумпур, Малайзія), Закручений торс (Turning torso) (Мальме, Швеція), Ліппо-центр (Гонконг), Ейфелева вежа (Париж, Франція). Маркери можна завантажити за посиланням.

  • 3D Графіка GeoGebra дозволяє створювати геометричні побудови в 3D, зберігати та ділитися своїми результатами. А ще завдяки доповненій реальності є можливість розміщувати математичні об’єкти на будь-якій поверхні та ходити навколо них! Програма дозволяє створювати 3D-об’єкти, будувати перерізи та знаходити точки перетину. Переглянути методичний посібник «Практикум з опанування пакету динамічної математики GeoGebra».

А які мобільні додатки доповненої реальності використовуєте ви?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *