Що таке тренінг та яким він може бути?

Що таке тренінг та яким він може бути?

Дистанційний курс “Секрети успішного тренінгу”

Сьогодні тренінг є одним з найбільш ефективних методів навчання дітей та дорослих. І не дивно, адже основне його завдання – не так опрацювати теоретичну інформацію, як сформувати в учасників нові вміння і навички, розвинути особистісні й професійні якості. Розв’язуючи під час тренінгу різні змодельовані ситуації і проблеми, аналізуючи їх, учасники набувають нового цінного досвіду. Це сприяє підвищенню їхньої мотивації до саморозвитку та професійного зростання.

Тренінг – це активний метод отримання нової інформації, теоретичних знань людиною з практичною перевіркою запропонованих умінь та навичок у безпечному середовищі. Якими бувають тренінги?

Єдиної класифікації тренінгів немає, оскільки їх можна класифікувати за провідною метою та задачами, контингентом та числом учасників, тривалістю, кількістю тренерів, типом керівництва, технічним забезпеченням тощо. Та найчастіше тренінги поділяють на особистісні (психокорекційні) та бізнес-тренінги (або методичні).

Психокорекційний тренінг спрямований на зміни психічної сфери людини з кінцевою метою вдосконалення самосвідомості, поведінки або професійної діяльності людей або груп. Такі тренінги організовують для підлітків та їхніх батьків, абітурієнтів, вразливих груп населення та інших.

Методичний тренінг – спосіб навчання фахівців виконання певної роботи. Призначений для більш глибокого знайомства з певною темою,відпрацювання необхідних навичок.  Цей вид тренінгів організовується для педагогів, персоналу фірм та установ тощо.

Якщо ви плануєте провести тренінг, але не знаєте, як його спланувати, якою може бути його структура, як подати навчальний матеріал, як вирішувати конфліктні ситуації, що можуть виникати в процесі роботи, реєструйтеся на дистанційний курс від Дистанційної академії TeachHub «Секрети успішного тренінгу», і вже через три тижні ви матимете готовий план успішного тренінгу, сертифікат про завершення 20-годинного курсу та щасливих учасників тренінгу!

 

One thought on “Що таке тренінг та яким він може бути?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *