STEM-тиждень-2021

STEM-тиждень-2021

Дистанційний курс «Як спланувати STEM-проєкт»

STEM-тиждень – це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток наукової та технічної творчості учнів, поглиблення їхніх знань зі STEM-предметів, а також збагачення фахового досвіду вчителів. Зазвичай ці заходи проводяться впродовж тижня, на них запрошуються представники STEM-професій, студенти, а також заклади вищої освіти. Досвід проведення STEM-тижнів показав, що вони є більш ефективними та мотивуючими за звичні для всіх предметні тижні. То ж, як і коли провести STEM-тиждень в 2021 році та де брати свіжі ідеї для його організації?

Дати проведення STEM-тижня кожен заклад обирає самостійно, проте все більше закладів освіти організовують його синхронно з європейською спільнотою (Європейський STEM-тиждень зазвичай проводиться в останній тиждень квітня). Всеукраїнський STEM-тиждень-2021 буде проведено з 26 по 30 квітня, і вже зараз проводяться підготовчі заходи – оголошено початок марафону ідей, під час якого всі охочі зможуть запропонувати власні ідеї активностей для проведення STEM-тижня, а також ознайомитися з розробками колег та використати їх у подальшій роботі.

Для швидкого пошуку ідей для STEM-тижня в мережі Фейсбук задайте умову пошуку #ідеяSTEMтиждень_spring2021 або зайдіть на сторінку відділу STEM-освіти ІМЗО https://www.facebook.com/groups/805895179541236.

Завантажити власну методичну розробку ідеї для публікації у збірнику «STEM-тиждень – 2021» з 1 до 4 квітня 2021 року можна за посиланням.

Ознайомитися з минулорічним збірником матеріалів «STEM-тиждень-2020» можна за посиланням.

Якщо ж ви маєте бажання підвищити кваліфікацію з планування STEM-проєктів, запрошуємо на наш 18-годинний дистанційний курс «Як спланувати STEM-проєкт», зареєструватися та навчатися на якому можна будь-коли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *