Інтернет-сервіси для створення інфографіки

Інтернет-сервіси для створення інфографіки

Інформаційна графіка або інфографіка (англ. Information graphics; infographics) — це графічне візуальне подання інформації, даних або знань, призначених для швидкого та чіткого відображення комплексної інформації. Вона може покращити сприйняття інформації, використовуючи графічні матеріали для того, щоб підвищити можливості зорової системи людини бачити моделі і тенденції. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем та моделей подання інформації. Пропонуємо вашій увазі огляд найбільш популярних Інтернет-сервісів, що допоможуть створити інфографіку педагогу.

Еasel.ly (http://www.easel.ly) – простий веб-сервіс для створення і публікації інфографіки. Найзручніше його використовувати тоді, коли вже є ідея, яку треба в швидкі терміни візуалізувати.

Infogr.am (https://infogr.am/) – це гарний і досить простий сервіс для створення динамічної інфографіки. За допомогою Infogr.am можна створити інфографіку, побудувати діаграму або карту (навіть динамічну!). Це дуже зручно, якщо треба продемонструвати будь-які зміни (наприклад, збільшення кількості електронних девайсів в школі за певний період часу). Інструкція по роботі з сервісом.

Piktochart – (http://piktochart.com) – зручний і нескладний конструктор інфографіки. Ресурс дозволяє швидко створювати інфографіку для публікації в Інтернеті, друку на папері чи зберігання та використання в електронному вигляді. Перевагою ресурсу є простота інтерфейсу, доступність, відсутність необхідності встановлення додаткового програмного забезпечення на комп’ютер, можливість вбудовування інфографіки в сайт чи блог. Інструкція по роботі з сервісом

Canva (https://www.canva.com/uk_ua) – перш за все, це зручний графічний редактор, за допомогою якого можна створювати гарний і дуже гарний дизайн чого завгодно: буклетів, візиток, презентацій, аватарок, заставок для відео, ілюстрації в блог, плаката, книги і так далі. Крім того, сервіс містить багато різних шаблонів для створення живописної змістовної інфографіки. Якщо важко створити інфографіку з чистого аркуша, можна скористатися готовими шаблонами. Одним із переваг сервісу є присутність україномовного інтерфейсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *