Створюємо безкоштовний візуальний контент до уроків за допомогою редактора Canva

Створюємо безкоштовний візуальний контент до уроків за допомогою редактора Canva

Canva (https://www.canva.com) — платформа графічного дизайну, яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, плани уроків, карти знань, плакати, афіші та візуальний контент для соціальних мереж. Сервіс пропонує великий банк зображень, шрифтів, професійних шаблонів та ілюстрацій, а також дає можливість працювати спільно над одним документом (презентацією, схемою тощо) різним користувачам. Ця функція є незамінною при дистанційному та змішаному навчанні, оскільки дозволяє залучити до навчання всіх учнів незалежно від їхнього місцезнаходження.  Користувачі можуть вибирати між багатьма шаблонами, зробленими професійними дизайнерами, редагувати їх та завантажувати власні фотографії. Платформа є безкоштовною, а передплачені версії, такі як Canva Pro та Canva for Enterprise, пропонують додаткові функціональні можливості, проте для українських вчителів всіх можливості Canva Pro є безкоштовними. Як скористатися цією можливістю?

З минулого року платформа Canva відкрила освітянам доступ до бібліотеки зображень, відео та аудіоматеріалів, фотографій, шаблонів і шрифтів, а також просунутих інструментів (завантаження із прозорим фоном, зміна розміру готових дизайнів, додаткові функції персоналізації тощо). Їх можна використовувати для підготовки навчальних матеріалів, різноманітних ілюстрацій, оформлення класного куточка тощо. Крім решти, вчителям доступні інструменти для анімації та новий зрозумілий відеоредактор. Щоби отримати безкоштовний доступ, потрібно:

  1. Мати обліковий запис Canva.
  2. Заповнити онлайн-заявку. Форма англомовна, але, за необхідності, можна ввести дані українською. Необхідно вказувати ту адресу електронної пошти, на яку зареєстровано обліковий запис Canva.
  3. Підтвердити актуальний статус вчителя. Для цього підходить стандартна українська довідка про працевлаштування, де вказано назву навчального закладу та посаду. Її слід завантажити та додати до згаданої заявки.
  4. Дочекатися підтвердження електронною поштою.

Як створити візуальний контент:

  1. Увійти на сайт під власним обліковим записом (кнопка «Увійти» у верхньому правому куті).
  2. Натиснути кнопку «Створити дизайн» та обрати потрібний шаблон. Як варіант – написати у вікні пошуку назву дизайну, який потрібно знайти (наприклад, презентація, відео, таблиця чи карта знань) та обрати той, який найбільше сподобався.

А ви використовуєте онлайновий редактор Canva?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *