Як спланувати STEM-проект

Як спланувати STEM-проект

Дистанційний курс “Як спланувати STEM-проект” створений для педагогів, які мають бажання розібратися з принципами STEM-навчання та опанувати навичками розробки STEM-проектів.

По завершенню навчання ви дізнаєтеся:

  • Що таке STEM, де й як його впроваджувати та яке обладнання при цьому можна використовувати.
  • Про типи проектів та форми продуктів проектної діяльності.
  • Які є етапи планування STEM-проекту.

По завершенню навчання ви вмітимете:

  • Розробляти план реалізації STEM-проекту.
  • Планувати дослідницьку діяльність учнів в проекті з використанням різноманітного обладнання.

Оцінювання в курсі

Загалом за роботу в курсі ви можете отримати 85 балів (тест 1 – 20 балів, тест 2 – 25 балів, демонстрація плану реалізації STEM-проекту – 40 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 60 балів). Переглянути оцінки можна в журналі оцінок. Обговорення у форумах не є обов’язковим (не оцінюється), проте в них варто брати участь, аби наповнити спільну скарбничку цікавих та корисних ідей. А ще для зручності можна позначати окремі теми курсу як виконані (прапорець праворуч від назви), аби наступного разу повертатися в потрібне місце та відслідковувати свій прогрес.

Cертифікат

По завершенню навчання ви отримаєте cертифікат про успішне завершення 20-годинного курсу.

Формат навчання

Курсом передбачено використання текстових навчальних матеріалів та Інтернет-ресурсів, а тому навчатись в курсі можна будь-де і будь-коли!

ВІДКРИТИ СТОРІНКУ РЕЄСТРАЦІЇ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС
“Як спланувати STEM-проект”

6 thoughts on “Як спланувати STEM-проект

  1. Доброго дня, п. Світлано! Організаційний внесок становить 199 грн. Автор курсу – Скрипка Ганна (https://www.facebook.com/hannaskrypka). На сторінці реєстрації на курс (http://teach-hub.com/stem-1/) є інформація про нього (вгорі сторінки). Курс авторський (теоретичний матеріал, тести), а розроблений автором шаблон плану реалізації STEM-проекту Ви точно більше ніде не побачите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *