Актуальні акції і конкурси від TeachHub

конкурси та розіграші від © Corporation TeachHubДля нашої креативної команди вже стало доброю традицією проводити різні конкурси та розіграші від ©TeachHub Corporation, в яких переможці отримують безкоштовний доступ до наших дистанційних курсів. Ми вирішили продовжити цю традицію й надалі організовувати для вас різноманітні акції та цікаві конкурси від Незалежної освітньої корпорації TeachHub.

Про новини в освіті, цікаві методики, підходи та технології навчання, а також інформацію про всі наші акції ви можете дізнатись з нашої щотижневої розсилки, на цій сторінці, а також в соціальних мережах.

Якщо ви ще не підписалися на нашу розсилку новин, рекомендуємо це зробити просто зараз (підписка на наші новини тут), а також підписатися на нашу офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook, аби не пропустити нові цікаві конкурси та акції від Незалежної освітньої корпорації TeachHub та Дистанційної Академії TeachHub.

Актуальні акції і конкурси від TeachHub

  • АКЦІЙНИЙ КУРС

АКЦІЙНИЙ ОРГВНЕСОК

“Акційний курс” – це 50 % знижка  на один із курсів від Дистанційної Академії TeachHub. “Акційний курс” – це чудовий спосіб отримати нові знання, не витрачаючи багато грошей на самоосвітню діяльність!
Увага! Інформацію про акційні курси та точні дати початку акцій ми завжди публікуємо на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Fecebook та у нашій інформаційній розсилці!

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ  АКЦІЙНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ  – АКЦІЙНИЙ КУРС

  • ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

Подарункові сертифікатиПридбайте сертифікат (для себе або своїх колег) та зареєструйтесь на будь-який дистанційний курс від Дистанційної Академії TeachHub.  Подарунковий сертифікат діє протягом шести місяців і може бути використаний будь-коли! Навіть для курсів, які будуть розроблені фахівцями Академії у майбутньому. Найкращі інвестиції – це інвестиції у знання! Подарунковий сертифікат ви маєте можливість придбати на цій сторінці

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ  –  “ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

  • БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРСУчасники, які здійснили два оргвнески за один календарний рік, отримують право на безкоштовну реєстрацію на третій дистанційний курс від Дистанційної академії TeachHub.
Увага! Курси, які ви пройшли по акції “Акційний курс тижня” не беруться до уваги у цій акції.

Сподіваємося, що наші акції та конкурси допоможуть вам поєднати найцікавіші та найактуальніші для вас теми від наших авторів-розробників дистанційних курсів, й отримати нові знання!

Ми дуже цінуємо вашу підтримку й намагаємося зробити все можливе для подальшого розвитку наших освітніх та наукових ініціатив! Наш проект існує виключно завдяки вашій активності й фінансовій підтримці у вигляді благодійних оргвнесків за навчання в Дистанційній академії TeachHub.

Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших;  до речі, останнє куди легше.    Марк Твен

Дякуємо вам за те, що ви з нами!

З найкращими побажаннями команда TeachHub Corporation