Безкоштовні онлайн відеоредактори для сучасного вчителя

Безкоштовні онлайн відеоредактори для сучасного вчителя

Вчитель дуже часто зіштовхується з потребою у створенні відео – це може бути відео до уроку, в якому пояснюється нова тема (наприклад, при організації переверненого чи дистанційного навчання), відео про подорожі та екскурсії разом з учнями, відео про себе (презентація досвіду) та багато іншого… А ще вчитель пропонує учням створити відео з виконанням досліду чи домашньої лабораторної роботи, відео про хід дослідження в учнівських проектах, про свій клас, відео-привітання зі святом, буктрейлер тощо. Ідей багато, але всі замислюються над тим, яку програму чи онлайн-сервіс обрати. Ми вже писали про безкоштовні відеоредактори для монтажу відео, і сьогодні продовжимо цю тему, запропонувавши огляд найбільш популярних відеоредакторів, якими може опанувати навіть учень початкової школи.

 

VSDC Безкоштовний Відео Редактор

Відеоредактор призначений для редагування відеофайлів і створення відеокліпів різної складності з використанням різноманітних відео та аудіо ефектів. Програма володіє потужним функціоналом і можливостями і в той же час простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволить вам створювати свої відео файли при мінімальних зусиллях.

WeVideo

Цей простий та інтуїтивно зрозумілий онлайн відеоредактор можна використовувати кільком людям одночасно. Це дуже зручно, коли ви (або ваші учні) працюєте над одним проектом, адже створювати відео можуть діти, які знаходяться в різних містах чи країнах, або ж ті, хто має обмежені можливості і не має змоги бути поруч з усім класом. Редактор зберігає ваші відео прямо з Google-диска.

Video cutter

Часто вам потрібні прості, але важливі функції — наприклад, вирізати певну частину відео, кадрувати або повернути відео. Ось чудовий інструмент, який дозволить зробити це швидко і легко. Online Video Cutter підтримує фактично всі формати відео. Цей інструмент зручно використовувати, коли ви готуєте фрагменти відео до уроку (наприклад, відео з фільмів та телепередач з помилками (синонімами, фразеологізмами тощо) для подальшого аналізу на уроці рідної мови, фрагменти екранізацій творів тощо.

Звісно, це далеко не повний список зручних відеоредакторів, і в наступних дописах ми обов’язково розповімо й про них!

Залишити відповідь