Безкоштовні відеоредактори для монтажу відео онлайн

Безкоштовні відеоредактори для монтажу відео онлайн

Сучасному вчителю неможливо обійтися без відео, створеного власноруч: це може бути історія про подорожі та екскурсії з учнями, навчальне відео до уроку, самопрезентація педагога, відео на різноманітні конкурси чи просто фільм для сімейного архіву. Які відеоредактори обрати, аби зекономити час, гроші, ресурси комп’ютера та отримати задоволення від своєї роботи? Вибір залежить від того, з чим ви плануєте працювати – з комп’ютером, смартфоном чи планшетом, а також які ресурси має цей пристрій (об’єм оперативної пам’яті, наявність вільного місця на жорсткому диску тощо). Якщо ви маєте постійний доступ до мережі Інтернет, варто надати перевагу онлайновим відеоредакторам, оскільки вони:

  • завжди під рукою – достатньо лише витягнути телефон з кишені;
  • не вимагають встановлення будь-якого програмного забезпечення на комп’ютер чи мобільний пристрій;
  • дозволяють монтувати відео з фрагментів, знятих на телефон чи планшет;
  • мають інструменти публікації в соціальних мережах та інших сайтах;
  • як правило, безкоштовні.

То ж, які онлайнові відеоредактори варто спробувати вже зараз?

Попри шалену популярність відеохостингу YouTube, не всі знають про те, що він дає можливість не лише завантажувати свої відео, але й редагувати їх, додавати до них ефекти та музику, застосовувати фільтри, вирізати фрагменти відео, розмивати відео тощо. А ще цей сайт допомагає отримувати зворотній зв’язок від інших користувачів, збирати підписників, публікувати свої відео на інших сайтах, блогах та в соціальних мережах, а також заробляти на цьому гроші. Офіційні інструкції із завантаження та налаштування відео на YouTube.

Magisto – інструмент, який ідеально підійде для новачків, які не володіють навичками відеомонтажу, проте мають бажання створити своє відео. Свій фільм користувач створює в три кроки: завантаження файлів (з пристрою чи Google Диска), додавання назви та жанру, а також вставка музичних треків. По завершенню відео можна опублікувати на YouTube, отримати html-код для вбудовування на свій веб-ресурс або відправити посилання на відео на свою електронну пошту.

VideoToolboxсервіс, що дозволяє редагувати відео розміром до 600МБ, аналізувати його якість та конвертувати різні формати файлів. В ньому також є функція керування аудіопотоком, роботи з субтитрами, створення відео-картинок, нанесення водяних знаків авторських прав, нарізки відео. Ви можете використовувати сервіс у двох режимах: для звичайних користувачів, та для професіоналів. А ще – завантажувати на сервер файли з локальних джерел, а також відеоролики з різних веб-сайтів (з можливістю їх попереднього перегляду), у тому числі відеоматеріали у форматі flash із двох десятків популярних ресурсів.

Kizoa – цікавий відеоредактор, який допоможе вам змонтувати фільм з використанням різних ефектів, з ефектними переходами, з додаванням титрів та музики. Додатково на сайті доступні інструменти створення колажів (в тому числі анімованих), ретушування фотографій та публікації в соціальних мережах й на інших сайтах, та запис відео на диск.

Звісно, це далеко не повний перелік онлайнових сервісів для відеомонтажу, і в майбутніх публікаціях ми знайомитимемо вас з альтернативними інструментами. А якщо ви маєте бажання дізнатися більше про те, як використовувати відео для навчання учнів англійської та як використовувати онлайнові інструменти для роботи з відео, реєструйтеся на новий дистанційний курс від Дистанційної академії TeachHub «Ефективне використання відеоматеріалів у викладанні англійської мови»

One thought on “Безкоштовні відеоредактори для монтажу відео онлайн

Залишити відповідь