ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС
«Як створити свій блог, якщо ви – філолог?»

Як створити обліковий запис та активувати Gmail? Як зареєструватися у службі Blogger і створити загальнодоступний профіль Google+? Як вибрати тему та налаштувати блог? Як подружитися з «Дизайнером тем Blogger» та скористатися його інструментами для створення креативного веб-майданчика? Як створити допис, вставити гіперпокликання, вбудувати презентацію на сторінці, налаштувати життєдіяльність блогу? Про все це, а також багато іншого ви дізнаєтеся та навчитеся робити, зареєструвавшись на дистанційний курс “Як створити свій блог, якщо ви – філолог?”.

Автор дистанційного курсу

Галина Корицька автор-розробник дистанційного курсуавтор-розробник дистанційного курсу

Корицька Галина Романівна
кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Автор наукових статей, навчально-методичних посібників. Відзначена нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський»; медаллю «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя»; премією Національної академії педагогічних наук України імені Семена Гончаренка в номінації «Методики навчання».

Контактні дані:

Умови участіОргвнесок: 199 грн.
100% коштів, за винятком комісій платіжних систем, перераховуються безпосередньо на рахунок фонду "НОМІ" для підтримки освітніх та наукових ініціатив.

БО “БФ “НОМІ” & TeachHub Corporation
БО “БФ “НОМІ” здійснює інформаційно-технічну підтримку науково-освітніх ініціатив корпорації TeachHub із питань електронної освіти, розробки електронного освітнього контенту, дистанційних курсів/тренінгів тощо.

Для доступу до матеріалів курсу Вам потрібно успішно зареєструватися (здійснити оргвнесок) вказавши персональні дані особи яка буде проходити цей дистанційний курс
(ім'я та прізвище, контактний телефон, електронну пошту).

опис курсів від TeachHub

По завершенню навчання ви дізнаєтеся:

  • Які є інструменти для створення  блогу і як ними скористатися.
  • Як забезпечити життєдіяльність блогу філолога.
  • Які можливості і шляхи використання блогу вчителем-філологом  в освітньому процесі.

 По завершенню навчання ви вмітимете:

  • Створювати та налаштовувати блог, використовуючи інструмент Blogger.
  • Створювати в блозі сторінки різних типів та налаштовувати їх.
  • Налаштовувати макет блогу та вбудовувати в нього ґаджети.
  • Вбудовувати інтерактивний контент на блог: презентації, відео, гіперпокликання тощо.
  • Налаштовувати життєдіяльність блогу.

Оцінювання в курсі

Загалом за роботу в курсі ви можете отримати від 28 до 156 балів за створення блогу та 10 балів тест. Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 100 балів). Обговорення у форумах не є обов’язковим (не оцінюється), проте в них варто брати участь, аби наповнити спільну скарбничку цікавих та корисних ідей.

Cертифікат

По завершенню навчання ви отримаєте cертифікат про успішне завершення 20-годинного курсу.

Формат навчання

Ви можете обирати зручний для вас формат навчання – з використанням текстових інструкцій (їх можна скачати, роздрукувати та користуватись в режимі офлайн), або ж користуючись відеоінструкціями.

АЛГОРИТМ ДІЙ ПІСЛЯ УСПІШНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОРГВНЕСКУ

1. Після успішної реєстрації та здійснення оргвнеску викладач курсу самостійно приєднає Вас до найближчої групи слухачів .

2. Ви отримуєте лист на поштову скриньку про те, що Вас приєднали до дистанційного курсу.

3. Ви навчаєтесь.

Звертаємо Вашу увагу на те, що процес приєднання до обраного курсу може тривати до 2-х робочих днів.

З найкращими побажаннями,  команда TeachHub Corporation

4 thoughts on “

    1. Так, на сертифікаті буде вказано номер та дату видачі. Всі сертифікати – верифіковані (на нашому сайті можна переконатися в його достовірності).

Comments are closed.