Кращий гендерночутливий STEM-урок-2021

Кращий гендерночутливий STEM-урок-2021

Дистанційний курс “Як спланувати STEM-проєкт”

Конкурс «Кращий гендерночутливий STEM-урок» організовано з метою популяризації ідей STEM-освіти, заохочення педагогів застосовувати STEM-технології, використовуючи інтегровані уроки/заходи під час освітнього процесу, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників, створення бази даних інтегрованих уроків/заходів, а також мотивування дівчат-підлітків вивчати природничо-технічні науки через STEM-підходи. Проводиться він вже три роки поспіль, й кожного року учасників все більше і більше, серед яких є й ті, хто пройшов навчання в Дистанційній Академії TeachHub.

Конкурс проводиться у декілька етапів:

  • перший етап (30.06–31.10.2021) — інформаційний: інформування учасників/ць про конкурс, проведення вебінарів для вчительської спільноти, прийом заявок і подання робіт для участі у конкурсі (з 01.10.2021);
  • другий етап (01.11–14.11.2021) — відбірний: оцінка та відбір тридцяти найкращих робіт;
  • третій етап (15.11–30.11.2021) — підготовчий до фіналу: проведення майстер-класу, консультацій для фіналістів/ок та підготовка до фінального заходу;
  • четвертий етап (грудень 2021) — фінальний захід: публічний онлайн-захист найкращих робіт через онлайн-платформу ZOOM з прямою трансляцією на ютубі, оцінка журі та нагородження переможців конкурсу;
  • п’ятий етап (грудень 2021) — оприлюднення: розміщення конкурсних робіт переможців/ниць на онлайн-платформі https://stem-lesson.info/ для користування вчительською спільнотою й популяризації основних ідей STEM-освіти, поширення досвіду учасників конкурсу.

До участі у конкурсі запрошено вчительську спільноту закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти, які активно впроваджують інноваційні методики до STEM-навчання та мають креативні ідеї для розробки нестандартних рішень. Конкурс проводиться на добровільних засадах, є відкритим і безкоштовним для педагогічних працівників/ць закладів освіти України всіх форм власності.

Конкурс організовується і проводиться у рамках проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції, CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», ініціативи «Дівчата STEM» та за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Додаткову інформацію можна отримати у координатора Конкурсу – Юлії Шкуліпи (+380930922481, stem@csr-ukraine.org, а також на сайті конкурсу https://stem-lesson.info/.

Залишити відповідь