Новорічний антистрес

Новорічний антистрес

Для багатьох педагогів 2021 рік виявився важким, непередбачуваним та сповненим неочікуваних змін у викладанні предметів, й тому ми всі з нетерпінням чекаємо на різдвяні канікули, аби відновити сили та емоційний стан. Пропонуємо вашій увазі найбільш дієві способи відновлення енергії та відпочинку.

Придбайте (завантажте) розмальовки-антистрес та присвятіть розфарбовуванню принаймні 15 хвилин на день, аби “розвантажити” мозок від перенасичення інформацією та відпочити. Фахівці вважають розфарбовування своєрідною медитацією, арт-терапією та відпочинком для мозку, які здатні подарувати нові сили та енергію. Завантажити безкоштовні новорічні розмальовки-антистрес можна за посиланням.

Заплануйте вдома святкову вечірку для найближчих друзів та рідних, передбачивши різноманітні конкурси та розваги. Це можуть бути святкові вікторини, фанти, випадкові подарунки та багато іншого! Ідеї розваг для святкування нового року – на нашому блозі за посиланням.

Організуйте для колег або великої родини подарунки від Таємного Санти, коли група людей анонімно обмінюється подарунками. Варіантів організації такого обміну сьогодні безліч, проте найбільш популярний такий: згорнуті клаптики паперу з написаними на них іменами учасників кладуться в капелюх і кожен учасник тягне ім’я людини, якій він буде дарувати подарунок. В призначений час відбувається обмін подарунками.

Влаштуйте домашній перегляд добрих новорічних фільмів для гарного настрою, які можуть подарувати справжній відпочинок, відновити емоційний стан та розслабитися. 7 добрих новорічних комедій для чудового настрою – на нашому блозі за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *