Правила повернення грошових коштів

Основні  поняття

Веб-портал “Назалежна освітня корпорація TeachHub”, залучає кошти організацій та приватних осіб у вигляді безповоротних благодійних внесків (організаційні внески на развиток та підтримку наших наукових та освітніх ініціатив). 100% коштів, за винятком комісій платіжних систем, перераховуються безпосередньо на рахунок БО “БФ “НОМІ” для підтримки освітніх та наукових ініціатив фонду. TeachHub Corporation –  здійснює повну інформаційно-технічну підтримку науково-освітніх ініціатив БО “БФ “НОМІ”  із питань електронної освіти, розробки електронного освітнього контенту, дистанційних курсів/тренінгів тощо.

Основні  визначення

Організаційний внесок – це сума коштів, яку добровільно сплачує Користувач веб-порталу (детальніше про правила та умови веб-порталу)  для покриття витрат, пов’язаних із організацією та підтримкою наукових та освітніх ініціатив БО “БФ “НОМІ”. Організаційний внесок сплачується лише тоді, коли це передбачено умовами проведення відповідної ініціативи. Усі умови організації і підтримки наших ініціатив детально описані на відповідних сторінках порталу TeachHub Corporation.

Користувачособа, яка вирішила зареєструватися на Веб-порталі “Назалежна освітня корпорація TeachHub”  ( надалі “Портал” ) й здіснити Організаційний внесок.

Портал – під поняттям “Веб-портал “Назалежна освітня корпорація TeachHub”, маються на увазі усі або будь-яка частина веб-сторінок, розташованих в інтернеті за адресами: https://teach-hub.com/, http://courses.teach-hub.com), і включають в себе будь-який контент, розташований на даних інтернет-ресурсах.

Умови сплати та повернення організаційного внеску

Користувач Порталу (надаліКористувач“) сплачує Організаційний внесок  (надалі “Оргвнесок“) шляхом здійснення прямого переказу коштів на рахунок БО “БФ “НОМІ”  або за допомогою реалізованої на порталі системи онлайн платежів від платіжного сервісу Wayforpay.com

Інші способи сплати Організаційного внеску, можуть бути дозволені,  у виняткових випадках, зважаючи на особливі обставини, що склалися/складаються у Користувача. Користувач повинен бути уважним, здійснюючи Оргвнесок. У випадку, якщо Користувач  допускається помилки у наданих реквізитах і сплачені кошти не отримують підтвредження про сплату Оргвнеску, то Оргвнесок вважається не сплаченим. Усі питання щодо повернення банком помилково зарахованих коштів, вирішуються Користувачем самостійно. Підтвердженням сплати Організаційного внеску є скан, фото-копія або скріншот квитанції про сплату. Особі, яка сплатила Організаційний внесок, але з якихось причин не скористалася послугами від TeachHub Corporation Оргвнесок не повертається. Абсолютно усі Оргвнески, здійснені Користувачами є добровільними Благодійними внесками для подальшої реалізації статутної мети цілей і завдань БО “БФ “НОМІ”. Користувачі порталу мають право здійснювати інші Благодійні внески, які не пов’язані зі сплатою Оргвнеску (для підтримки однієї конкретної ініціативи), на загальних підставах, визначених українським законодавством про громадські об’єднання та про благодійництво.

Заключні положення

Будь-які суперечки з приводу сплати Організаційного внеску вирішуються у відповідності до вищенаведених правил та за домовленістю між Користувачем та Організаторами ініціативи. У випадку якщо Користувачеві та Оргнізаторам не вдалося досягти домовленості, усі питання вирішуються у відповідності до чинного українського законодавства.