П’ять найкращих Youtube-каналів для вивчення англійської

П’ять найкращих Youtube-каналів для вивчення англійської

Відомий факт, що найкращий варіант вивчення іноземної мови – це занурення в середовище спілкування цією мовою. Але якщо не хочеться їхати за кордон з нульовими навичками володіння іноземною, або ж є потреба “підтягнути” її в нашій країні, для цього цілком підійдуть відеоуроки від носіїв мови. Оскільки англійська мова – найбільш поширена у світі, пропонуємо вам ознайомитись з найбільш популярними Youtube-каналами, які допоможуть вивчити англійську.

BBC Learning English

Канал відомої платформи BBC, на якому відео з’являються як мінімум п’ять разів на тиждень. Одна з головних переваг каналу – чітка структура та організованість, адже кожен день має свою тематику:

  • щопонеділка викладають відео з лексики;
  • щовівторка – з граматики;
  • щосереди – новини;
  • щочетверга допомагають засвоїти вирази для щоденного вживання;
  • щоп’ятниці можна насолодитись театральними виступами.

Також на каналі викладають інтерв’ю з відомими особистостями та пропонують покращити свою вимову.

 

Speak English With Misterduncan

Misterduncan – перший викладач англійської з Великобританії на YouTube. Принаймні він так вважає. Його канал існує вже 10 років та набрав більше 63 мільйонів переглядів. Містер Данкан пояснює слова та їхнє вживання у плейлисті THE WORD STOP, а в розділі NEW ENGLISH LESSONS можна відтворити відеоуроки з граматики, вимови та лексики. Також Містер Данкан розказує про своє життя в Англії та Китаї. Кожне його відео насичене британським гумором і легко сприймається.

Learn English with Steve Ford 

Стів – яскравий і цікавий викладач з більш ніж 20-річним стажем роботи у сфері освіти. З ним уроки англійської здаватимуться простими і зрозумілими навіть новачкам. В цьому головна перевага каналу: уроки Стіва цікаві й корисні для користувачів будь-якого рівня вивчення мови. Приєднуйся до багатотисячної аудиторії слухачів лекцій Стіва – переконайся в ефективності його уроків.

Rachel’s English

Канал, який навчає американській вимові та знайомить ближче з культурою США. Субтитри є у кожному відео для кращого розуміння матеріалу. Відео розподілене за тематиками:

  1. How-To – Рейчел розбирає кожен звук та показує, як правильного його вимовляти.
  2. Words that Reduce допоможе покращити сприймання мови на слух.
  3. American English in Real Life показує, як насправді говорять носії мови та які слова щоденно вживають.

Learn English with EnglishClass101.com

Канал пропонує не тільки уроки з граматики і лексики. Тут вас навчать сприймати англійську на слух та допоможуть поринути в культуру завдяки плейлистам English Listening Practice та Learn American Holidays. Також можна вивчати мову за допомогою пісень у розділі Learn English through songs and lyrics. Для початківців створений окремий плейлист Innovative English, а завдяки 3-хвилинним відео з розділу English in 3 Minutes можна навчитись манерам, які дуже важливі для англомовного суспільства.

Якщо ж ви – вчитель англійської мови, то без використання відео на уроках вам не обійтися. Які саме відео запропонувати учням? Чи доречним буде перегляд учнями фільмів, мультфільмів, і якщо так, то яких саме і в яких класах? Як самостійно змонтувати відео для дітей і які програмні засоби для цього використати? Відповіді на всі ці запитання ви знайдете, якщо зареєструєтеся на дистанційний курс  «Ефективне використання відеоматеріалів у викладанні англійської мови» від дистанційної академії TeachHub.

Залишити відповідь