Сервіси для інтерактивних дистанційних уроків

Сервіси для інтерактивних дистанційних уроків

Сьогодні, коли значна кількість закладів освіти працює дистанційно, перед вчителями щодня постає проблема вибору онлайн-інструментів для створення карток, тестів, дидактичних ігор, з якими учні могли б працювати в асинхронному режимі і які були б для них цікавими, новими та захоплюючими. Ми зробили добірку нових корисних ресурсів, які зможуть урізноманітнити як дистанційні, так і очні уроки для ваших улюблених учнів.

Конструктори інтерактивних карток:

  • Boom Cards (https://wow.boomlearning.com) – інструмент, який дозволяє вчителю створювати інтерактивні картки, а учням – грати з ними та запам’ятовувати матеріал з будь-якого пристрою.
  • Quizlet (https://quizlet.com/uk) – платформа, що надає можливість легко створювати свої картки, вивчати картки однокласників або знаходити потрібні серед мільйонів карток інших учнів. Має мобільний застосунок та можливість використання різних видів запам’ятовування.

Конструктори інтерактивних ігор:

  • Baamboozle (https://www.baamboozle.com) – надає змогу створити завдання в інтерактивній формі та залучити учнів до виконання завдань у формі вікторини чи змагання, що, безумовно, мотивує та значно покращує засвоєння матеріалу.
  • LearningApps (https://learningapps.org) – онлайн конструктор, що дозволяє створювати інтерактивні завдання (тести, кросворди, вікторини та багато іншого). Також на сайті наявна бібліотека готових завдань, створених користувачами.
  • HP5 (https://h5p.org) – онлайн-сервіс, за допомогою якого можна створювати різноманітні інтерактивні вправи. Містить 42 шаблони завдань, що дає змогу учителю організувати як індивідуальну, так і командну роботу на різних етапах уроку.

Конструктори історій для сторітелінгу:

  • Storybirdhttps://storybird.com.
  • My storybook (https://www.mystorybook.com) – онлайн-сервіс для створення цифрових історій-оповідань за допомогою персонажів, картинок, тексту.

Конструктори тестів та інтерактивних вправ:

  • Blooket (https://www.blooket.com) – ігрова платформа, де можна створювати тести, які перетворюються перетворюється на погоню, захист замку або інші пригоди.
  • Kahoot (https://kahoot.com/) – платформа, яка не лише дозволяє створювати тести для синхронної та асинхронної роботи, але й є маркетплейсом для педагогів, які можуть продавати на ній свої розробки.
  • Wordwall (https://wordwall.net/uk) – платформа, яку можна використовувати для створення інтерактивних вправ і матеріалів для друку. Інструкція є у нашому курсі.
  • Classtime (https://www.classtime.com/uk) – платформа, що містить не лише конструктор тестів, але й банк запитань та завдань, розроблених іншими педагогами. Є можливість проведення командних ігор.

А які інструменти використовуєте ви?