ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС
«Як спланувати STEM-проект»

Дистанційний курс “Як спланувати STEM-проект” створений для педагогів, які мають бажання розібратися з принципами STEM-навчання та опанувати навичками розробки STEM-проектів.

Автор дистанційного курсу

Як спланувати STEM-проект

Скрипка Ганна Володимирівна

Доктор філософії (PhD) спеціальність 13.00.04 -теорія і методика професійної освіти Сертифікований тренер міжнародних освітніх програм та проектів, автор понад 50 наукових та науково-методичних праць, тьютор "Дистанційної академії TeachHub"

Контактні дані:

Умови участіОргвнесок: 199 грн.
100% коштів, за винятком комісій платіжних систем, перераховуються безпосередньо на рахунок фонду "НОМІ" для підтримки освітніх та наукових ініціатив.

БО “БФ “НОМІ” & TeachHub Corporation
БО “БФ “НОМІ” здійснює інформаційно-технічну підтримку науково-освітніх ініціатив корпорації TeachHub із питань електронної освіти, розробки електронного освітнього контенту, дистанційних курсів/тренінгів тощо.

Для доступу до матеріалів курсу Вам потрібно успішно зареєструватися (здійснити оргвнесок) вказавши персональні дані особи яка буде проходити цей дистанційний курс
(ім'я та прізвище, контактний телефон, електронну пошту).

опис курсів від TeachHub

По завершенню навчання ви дізнаєтеся:

 • Що таке STEM, де й як його впроваджувати та яке обладнання при цьому можна використовувати.
 • Про типи проектів та форми продуктів проектної діяльності.
 • Які є етапи планування STEM-проекту.

По завершенню навчання ви вмітимете:

 • Розробляти план реалізації STEM-проекту.
 • Планувати дослідницьку діяльність учнів в проекті з використанням різноманітного обладнання.

Оцінювання в курсі

Загалом за роботу в курсі ви можете отримати 85 балів (тест 1 - 20 балів, тест 2 - 25 балів, демонстрація плану реалізації STEM-проекту - 40 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 60 балів). Переглянути оцінки можна в журналі оцінок. Обговорення у форумах не є обов’язковим (не оцінюється), проте в них варто брати участь, аби наповнити спільну скарбничку цікавих та корисних ідей.

Cертифікат

По завершенню навчання ви отримаєте cертифікат про успішне завершення 18-годинного курсу.

Формат навчання

Курсом передбачено використання текстових навчальних матеріалів та Інтернет-ресурсів, а тому навчатись в курсі можна будь-де і будь-коли!

АЛГОРИТМ ДІЙ ПІСЛЯ УСПІШНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОРГВНЕСКУ

1. Після успішної реєстрації та здійснення оргвнеску викладач курсу самостійно приєднає Вас до найближчої групи слухачів .

2. Ви отримуєте лист на поштову скриньку про те, що Вас приєднали до дистанційного курсу.

3. Ви навчаєтесь.

Звертаємо Вашу увагу на те, що процес приєднання до обраного курсу може тривати до 2-х робочих днів.

З найкращими побажаннями,
команда TeachHub Corporation

36 thoughts on “

 1. Доброго дня, п. Світлано! Організаційний внесок становить 199 грн. Автор курсу – Скрипка Ганна (https://www.facebook.com/hannaskrypka). На сторінці реєстрації на курс (https://teach-hub.com/stem-1/) є інформація про нього (вгорі сторінки). Курс авторський (теоретичний матеріал, тести), а розроблений автором шаблон плану реалізації STEM-проекту Ви точно більше ніде не побачите.

 2. Доброго дня! Мене цікавить чи для вивчення курсу потрібно бути практикуючим вчителем чи вчителям,які наданий момент не працюють це теж підходить?

 3. А для вчителя англійської мови -STEAM підходить ?
  Я цікавилась цим поняттям .
  Хотіла виступити з цим питанням на конференціїї для вчителів англійської мови , але не змогла опанувати вагомою інформацією , наскільки цце питання занурюється в проектну діяльність

  1. Доброго дня, п. Анно!
   Так, вчителям англійської теж має бути цікаво. Як показує досвід, одні з найкращих STEM-проектів – ті, над якими працювали діти з різних країн. Організувати це якнайкраще можуть саме вчителі іноземних мов.
   Крім того, STEM-проект планує (і реалізовує!) не один вчитель, а команда однодумців.
   Тож, сміливо виступайте з цього питання, презентуючи англомовні Інтернет-ресурси зі STEM-освіти (наприклад, https://www.steampoweredfamily.com/ тощо).
   Гарного Вам дня!

 4. Дуже хочу приєднатися до курсу тільки не зрозуміла чи він обмежений в часі бо з 1 по14 буду на відпочинку і напевно не завжди вчасно буде можливість виконувати завдання. То порадьте чи варто реєструватися?

  1. Доброго дня, п. Світлано!
   Сміливо приєднуйтеся до курсу, адже у нас немає дедлайнів – завершуєте навчання тоді, коли вам це зручно!

  1. Доброго дня.
   Дистанційний курс “Як спланувати STEM-проект” розроблений для вчителів шкіл, керівників гуртків закладів позашкільної та фахівців дошкільної освіти. Крім того, навчатися можуть й ті, хто працює в структурах недержавної власності.

 5. Доброго вечора.Оплату внесла, але електронну адресу і телефон не вказала.Не можу розібратися.Підкажіть, будь ласка.

  1. Доброго дня, п. Валентино.
   Ви дійсно намагалися здійснити платіж сьогодні о 20.32, проте платіж не пройшов, оскільки Ви не підтвердили операцію (можете переконатися в цьому, перевіривши свій рахунок).
   Якщо Ви маєте бажання навчатись, повторіть операцію, вказавши своє ім’я та коректну поштову скриньку.

 6. Викладаю зарубіжну літературу, основи здоров’я, трудове навчання. Чи зможу реалізувати отримані знання?

 7. Доброго дня! Навчання проходить в записі? Можна ще зареєструватися? Можливо зберегти запис та матеріали для себе? Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *