STEM-заходи цієї осені

STEM-заходи цієї осені

Кажуть, що STEM-учитель – це завжди учень, й саме тому він постійно навчається і знаходиться в постійному пошуку нових цікавих ідей для навчання дітей. То ж, якщо ви викладаєте STEM-предмети чи інтегровані STEM-курси, та маєте бажання підвищити свій професійний рівень, ми підготували для вас добірку STEM-заходів (конференцій, курсів та вебінарів), участь в яких допоможе знайти відповіді на питання, що з’являються при впровадженні STEM, відшукати нові цікаві ідеї для занять або ж поділитися своїм унікальним досвідом.

  • 26.09.2022 р.– початок дистанційного курсу «Як спланувати STEM-проєкт». Організатор – Дистанційна академія TeachHub.

Реєстрація на курс за посиланням.


  • 29.09.2022 р. – STEM-майстерня «Від STEM-освіти до міжнародного визнання». Організатор – Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та «Всеосвіта».

Реєстрація та програма онлайн-семінару за посиланням.


  • 20.10-21.10.2022 р. – Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: досвід, виклики, ідеї та рішення». Організатор – Запорізький ОІППО та партнери.

Реєстрація за посиланням.


  • 10.11.2022 р. – Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «STEM-світ інноваційних можливостей». Організатор – Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Реєстрація за посиланням.