Створення блогу вчителя: з чого почати?

Створення блогу вчителя: з чого почати?

Дистанційний курс «Як створити свій блог, якщо ви – філолог?»

Вже кожен вчитель переконався, що власний блог — один з найдієвіших інструментів для співпраці та формування персонального бренду. Саме з допомогою блогу вчитель презентує себе та ділиться власним досвідом і знаннями з іншими. А ще блог – один з найкращих засобів для налагодження взаємодії учня і вчителя, що особливо важливо в період карантину, організації перевернутого або змішаного навчання тощо. Саме ведення блогу допомагає розвивати креативність і творчість, вчить рефлексувати та спонукає до освоєння нових інструментів викладання. То ж, з чого почати, якщо ви вирішили створити свій блог?

  • Визначте мету запуску та ведення платформи: побудова власного бренду, співпраця з учнями, батьками чи колегами. Як варант – організація онлайнового навчання.
  • Оберіть, яку саме інформацію хочете доносити своїм читачам та як часто вона буде оновлюватись. Найкраще створити графік, за яким буде з’являтися інформація на вашому блозі, оскільки ваші читачі будуть чекати на оновлення.
  • Спробуйте вже зараз зрозуміти та відчути цільову аудиторію майбутнього блогу, адже потрібно врахувати потенційного читача блогу, його вікові та психологічні особливості, і зважати на це при плануванні дописів.
  • Враховуйте специфіку предмета, який викладаєте та поміркуйте, які матеріали вашого предмета будуть найбільш цікавими читачам блогу.
  • Продумайте наперед контент-план, в якому передбачте, чим та в які дні буде наповнюватися платформа.
  • Оберіть платформу та створіть свій перший блог!

 

Залишити відповідь